O nas

Floks” jest grupą przyjaciół, kreatywnych ludzi, ale różnych osobowości twórczych. Należą do niej Wojtek,Łukasz,Michał,Sławek,Darek,Darek ,Marcin ,Artur . Mimo, że wypowiadamy się w wielu technikach i  reprezentujemy różne podejścia od projektowania,fotografii,filmu do szerokich rozwiązań informatycznych, to nasze zlecenia są spójne i zadowalają nawet bardzo wymagającego klienta.

Nieustannie podsycamy i rozwijamy swoją twórczą ciekawość, odnajdując inspiracje do tworzenia jeszcze lepszych kreacji, a energia i entuzjazm urzeczywistnia się w autorskich projektach. Odważnie łączymy pomysły, by tworzyć świeże, oryginalne i często śmiałe kreacje.Pracujemy razem, ale zachowujemy swoją odrębność i indywidualność. Grupa ma charakter otwarty a jej zmienny skład, ożywia jej twórczego ducha.

Nasz warsztat stanowi wieloletnie doświadczenie, poparte znaczącymi osiągnięciami (wystawy,wyróżnienia). Od początku istnienia staramy się wychodzić do szerokiego grona klientów, oferując wykonanie każdego zlecenia w sposób rzetelny i profesjonalny.

Pracujemy z prawdziwą pasją, ale też wspólnie spędzamy czas wolny. Wyznajemy zasadę, że to kim jesteśmy, zależne jest od tego, kogo w swoim życiu spotkaliśmy. Mamy swój czas, i naszym obowiązkiem jest godne jego wykorzystanie, w miarę możliwości uczynienie go dobrym dla siebie i innych.